тел.: +380937843930
тел.: +380937843930
тел.: +380683165939
Київ, вул. Регенераторна 4 корп. 1 кв.302
RU UA

Отримати кавомашину в оренду

Ми стараємося зробити найкращі умови по оренді кавомашин. Для того, що б ви могли отримати кавомашину в оренду для свого офісу на найбільш вигідних умовах саме в нашій компанії.

І так які переваги роботи з нашою компанією?

Ми знизили мінімальні обсяги кави для безкоштовної оренди кавомашини. Так для того, щоб ви могли отримати кавомашину Saeco Viena, Saeco Vila та подібні моделі Вам потрібно замовити всього 2 кг. кави / місяць, це значно менше, ніж у конкурентів.

Но якщо вам багато навіть 2 кг. кави, але Ви хочете отримати машину, у нас є і така пропозиція Ви також можете замовити кавомашину на прокат з можливістю оплати за порції, оплата відбувається за лічильником. Вартість порції залежить від вибраного кофе. В порцію також входить цукор, мішалки та стаканчики. Чим більше порцій кави Ви зробете, тим дешевше ціну за порцію отримаєте. Але  в будь-якому випадку порція зернової кави буде значно дешевше приготованої з капсули.

Ви можете замовити різноманітну каву, ми постійно розширюємо асортимент кави, який ви можете замовити у нас.

Ви не відповідаєте за поломку машини та її обслуговування. Всі поломки та обслуговування ми робимо за свій рахунок.

Телефонуйте прямо зараз і отримайте кофемашину у свій офіс в найближчий час. Наші менеджери знайдуть оптимальний варіант установки кавомашини  для Вашого офісу.

Так само ми працюємо в пригороді Києва. Ви можете отримати кавомашину  в оренду за тими ж умовами, що і в Києві, у таких містах: Броварах, Борисполі, Обухові, Ірпіні Буче, Гостоміле, Вишгороді.

тел .: +380630654575